Mała Odyseja Umysłu

Edukacyjna Odyseja Umysłu

Początek Niesamowitej
Odysei Umysłu

Kurs rozwoju inteligencji wielorakich dla uczniów klas 1 i 2

Nauka sprawności czytania, stymulowanie harmonijnego rozwoju wszystkich obszarów i poziomów inteligencji wielorakiej, umiejętności uczenia się i poczucia kompetencji i pewności siebie dla dzieci z klas 1 i 2

Mała
Odyseja Umysłu

Kurs efektywnej nauki dla dzieci

Jest to kurs dedykowany dzieciom od klasy, które potrafią już biegle czytać. Przed nimi coraz więcej wyzwań stawianych w szkole, coraz obszerniejszy materiał i więcej przedmiotów. To dlatego potrzeba im umiejętności uczenia się.

Odyseja
Kreatywności

Kurs twórczego i logicznego myślenia dla dzieci od 12 roku życia

Każdy chce być kreatywny. Każdy powinien chcieć być kreatywnym. Badania pokazują, że 94 procent młodych ludzi wymienia „osiągnięcia” jako najważniejszą rzecz w ich życiu. Kreatywność jest kluczową umiejętnością niezbędną do osiągnięcia czegoś.

Nieskończona
Odyseja Umysłu

Kurs efektywnej nauki dla zaawansowanych

Jego celem jest rozwój już nabytych kompetencji poprzez poznanie zaawansowanych technik pamięciowych i technik bardzo szybkiego czytania ze zrozumieniem. Dzieci trenują także myślenie twórcze i logiczne oraz utrwalają zasady ortografii za pomocą technik pamięciowych.