Inspirujące zajęcia już od 3. miesiąca życia

Baby Club

Co to jest Baby Club?

Baby Club to inspirujące zajęcia dla najmłodszych, zapraszamy już od 3 miesiąca życia. Wszystkich uczestników ugościmy w naszej sali, wyposażonej tak, aby maluszki czuły się w niej bezpiecznie i komfortowo.

Rodzice uczestniczą w zajęciach z takim samym zaangażowaniem jak maluszki;) Zajęcia są dla nich inspiracją, jak wspaniale można bawić się z maluszkiem! Każde z naszych spotkań dotyczy jednego tematu! Poznajemy pory roku, obchodzimy wspólne święta i wydarzenia, np. Dzień Babci, Dzień Dziecka).

Łączymy różnorodność metod – muzyki, autorskiego programu do nauki j. angielskiego, wspierania rozwoju mowy, logorytmiki, oddziaływań sensorycznych, pedagogiki zabawy oraz kreatywności.

Przemycamy Rodzicom pomysły na wykonanie zabawek z materiałów dostępnych w domu (rolek po papierze, mąki, ryżu, niepotrzebnych plastikowych butelek). Uwierzcie, że na zajęciach mamy co robić, malujemy, brudzimy rączki, gramy na instrumentach, a przede wszystkim świetnie się bawimy.

Poziom trudności zabaw dostosowany jest do wieku uczestników.

Wszechstronny rozwój i dobra zabawa

Baby Club to prawdziwe zajęcia dla maluszków, program jest dostosowany do ich możliwości rozwojowych i zapewnia mnóstwo fantastycznych, zdrowych i naturalnych bodźców naszym maluchom! Program został napisany przez pedagoga, logopedę oraz anglistów.

Miejsce spotkań

Baby Club to jednak nie tylko zajęcia. To także miejsce spotkań idealne dla mam i maluszków, którzy potrzebują społecznych kontaktów z innymi mamami i dziećmi. Miejsce, gdzie można ponarzekać na nieprzespaną nockę i wszystkie mamy to zrozumieją i dodadzą otuchy. Można tu wypić kawę, pogadać, pośmiać się i umówić się na wspólny wózkowy spacerek. To miejsce, gdzie rodzą się piękne przyjaźnie, zarówno między mamami jak i dziećmi. Mamy mogą same zdecydować, czy będą tu bywać regularnie, czy tylko od czasu do czasu, wykupując różne karnety.

Dlaczego warto?

Baby Club to nowość w naszym mieście!

Jeśli chcesz sprawdzić, co mogą dać Tobie i Twojemu maluszkowi koniecznie nas odwiedźcie!