Referencje

Klienci o Nas

Kaja

Profesjonalne podejście do uczniów, miła atmosfera, nowoczesne metody nauczania + zawsze można liczyć na Panią Anię 😊

Paulina

Przemiłe Panie, które zawsze wszystko starają się wytłumaczyć, zajęcia ciekawe, zero stresu, polecam!

Pani Ewa

polecamy. dzieci zadowolone.
widać postępy i to duże . dziękujemy

Oliwia

Chciałabym z całego serca polecić wszystkim zajęcia w Meritium . Wspaniała atmosfera , nauczycielki przygotowane na każde zajęcia.

Pani Marta

Polecam serdecznie! sama chodziłam na zajęcia z języka angielskiego, byłam bardzo zadowolona, Pani Ania serdeczna osoba która stara się dopasować wszystko tak aby każdy był zadowolony, uśmiechnięta, radosna, bardzo miła! synek pierwszy rok chodził na zajęcia z języka angielskiego, bałam się że nie będzie chciał uczęszczać ale Pani Vitalia jest osoba stworzona do pracy z dziećmi (pierwsze 3 zajęcia byłam swiadkiem 😁) gorąco polecam z całego serca!

Pani Iwona

Polecam 👍super podejście do dzieci, miła atmosfera 👌

Picture of happy young business lady wearing glasses sitting at the table isolated over white background. Looking camera showing okay gesture.

Pan Paweł

polecam w 100%
córka chętnie chodzi na zajęcia, na których panuje miła atmosfera. Zajecia prowadzone profesjonalnie i rzetelnie. Nauka w szkole Meritum, dla mojej córki to czysta przyjemność

Pani Ela

Jeśli ktoś z Was chciałby postawić na własny rozwój i spełnianie marzeń to polecam z całego serca zajęcia w szkole Meritum. Lekcje angielskiego z panią Vitalią to czysta przyjemność. Jej wiedza, zaangazowanie, pasja są godne mega pochwały! A nad wszystkim czuwa pani Ania która stawia na wysoką jakość nauczania:):)

Pani Justyna

Gorąco polecam! Od zawsze miałam spore problemy z jezykiem angielskim. Dzięki Pani Ani nie tylko są efekty ale również polubiłam ten jezyk.