Klienci o nas

Referencje

• ... nowoczesne metody nauczania

Profesjonalne podejście do uczniów, miła atmosfera, nowoczesne metody nauczania + zawsze można liczyć na Panią Anię 😊​​
    - Kaja

• ... zero stresu

Przemiłe Panie, które zawsze wszystko starają się wytłumaczyć, zajęcia ciekawe, zero stresu, polecam!
    - Paulina

• ... super przygotowanie do egzaminów

Szkoła godna polecenia. Super przygotowanie do egzaminów
    - Oliwia (maturzystka)

• ... zajęcia prowadzone profesjonalnie i rzetelnie.

Polecam w 100% córka chętnie chodzi na zajęcia, na których panuje miła atmosfera. Zajęcia prowadzone profesjonalnie i rzetelnie. Nauka w szkole Meritum, dla mojej córki to czysta przyjemność
    - Pan Paweł

• ... wspaniała atmosfera

Chciałabym z całego serca polecić wszystkim zajęcia w Meritium . Wspaniała atmosfera , nauczycielki przygotowane na każde zajęcia.
    - Oliwia

• ... wysoka jakość nauczania

Jeśli ktoś z Was chciałby postawić na własny rozwój i spełnianie marzeń to polecam z całego serca zajęcia w szkole Meritum. Lekcje angielskiego z panią Vitalią to czysta przyjemność. Jej wiedza, zaangażowanie, pasja są godne mega pochwały! A nad wszystkim czuwa pani Ania która stawia na wysoką jakość nauczania:):)
    - Pani Ela

• ... intensywne zajęcia i miła atmosfera

Jeśli ktoś chce nauczyć się angielskiego to koniecznie musi udać się do MERITUM! Intensywne zajęcia i miła atmosfera! Serdecznie POLECAM!
    - Weronika (maturzystka)

• ... gorąco polecam!

Polecam serdecznie! sama chodziłam na zajęcia z języka angielskiego, byłam bardzo zadowolona, Pani Ania serdeczna osoba która stara się dopasować wszystko tak aby każdy był zadowolony, uśmiechnięta, radosna, bardzo miła! synek pierwszy rok chodził na zajęcia z języka angielskiego, bałam się że nie będzie chciał uczęszczać ale Pani Vitalia jest osoba stworzona do pracy z dziećmi (pierwsze 3 zajęcia byłam świadkiem 😁) gorąco polecam z całego serca!
    - Pani Marta

• ... profesjonalna kadra

Profesjonalna i miła kadra. Polecam!
    - Pan Patryka (słuchacz)

• ... nauka poprzez zabawę

Serdecznie polecam!! Syn Igor bardzo chętnie uczestniczy w zajęciach z Panią Ania. Podczas których panuje bardzo miła atmosfera bez stresu, nauka przez zabawę która jeszcze bardzie zachęca do nauki języka angielskiego.
    - Pani Agata (mama Igora)

• ... wykwalifikowana kadra nauczycielska

Wykwalikowana kadra nauczycielska, skuteczne nauczanie, miła atmosfera. Nie duże grupy i super kontakt z nauczycielem. Chodziłam ja i mój syn i oboje dużo się nauczyliśmy. Miło wspominam te chwile. Dziękuję. Gorąco polecam Szkołę języków obcych Pani Ani Pogrzebskiej.
    - Pani Aleksandra (słuchaczka)

• ... zajęcia prowadzone rzetelnie i w ciekawy sposób

Serdecznie polecam! Świetna atmosfera, zajęcia prowadzone rzetelnie i w ciekawy sposób. Dzięki Pani Ani udało mi się zdać maturę ustną z angielskiego na wysokim poziomie i iść bez stresu na maturę pisemną. Polecam dla każdego!
    - Marcel (maturzysta)

• ... widać postępy

Polecamy. dzieci zadowolone. widać postępy i to duże, dziękujemy 😊​​
    - Pani Ania