Wattsenglish dla maluszków

  • kursy dla maluszków (3-6 lat) to wspaniały sposób na to, aby Twoja pociecha w najbardziej naturalny sposób rozpoczęła przygodę z językiem angielskim. Uczymy metodą Wattsenglish, która przenosi maluszki we wspaniały świat Steve`a i Maggie, głównych bohaterów. 
  • Tu zobaczcie zabawne filmiki, które dzieci uwielbiają  oglądać i uczyć się razem z bohaterami.  https://www.youtube.com/channel/UCx1xhxQyzR4TT6PmXO0khbQ
  • kursy dla dzieci (7-9) to również angażujące zajęcia z Wattsenglish. Korzystamy również z niezastąpionych podręczników Direct Method, które pozwalają mówić po angielsku już na pierwszych zajęciach. Do każdej grupy podchodzimy indywidualnie i jeśli trzeba, to wplatamy materiał szkolny, tak aby dziecko nie miało kłopotów ze zrozumieniem treści zajęć szkolnych.
 
 
 

Whattsenglish dla dzieci

  • Angielski dla dzieci w wieku 3-9 metodą Wattsenglish to dwujęzyczność. Program wykorzystuje zasady wychowywania się w rodzinie dwujęzycznej, tam, gdzie np. ojciec jest Polakiem a matka Angielką. Dzieci utożsamiają język z osobą i naturalne jest dla nich, aby odpowiadać danej osobie (nauczyciel, Steve) w języku, którego oni używają – to umożliwia powtarzanie.
  • Bogaty pakiet multimedialny to kolejny aspekt ważny w przyswajaniu języka – unikalne filmy video, które umożliwiają dziecku naukę z rodowitym Brytyjczykiem.
  • Pierwszy multimedialny zestaw, który wykorzystuje innowacyjność wykorzystania mimiki twarzy w nauce. Metoda naturalnie motywuje do reakcji i uczy mówienia niemal od pierwszej minuty zajęć.
  • Twoje dziecko się bawi a my uczymy je właściwej wymowy, utrwalamy mówienie pełnymi zdaniami, kształtujemy umiejętność mówienia w języku angielskim.
  • Więcej na temat metody tu:  https://www.wattsenglish.com/
 
 
 

Kids English by Dllab dla dzieci

  • Kids English by DLLAB bazuje na niesamowitej metodzie licencyjnej, która uczy mówić już od pierwszego zdania. Korzystamy z tej metody od początku powstania szkoły, bowiem uczy ona mówić od poziomu zero do poziomu sprawnej komunikacji. Podręczniki z serii Kids to praktyczne nauka języka i dzięki serii pytań i odpowiedzi nasi kursanci szybko nabywają umiejętność mówienia i przełamują blokadę w porozumiewaniu się. Metoda uczy struktur gramatycznych niejako przemycając je w zdaniu, więc słuchacz zaczyna używać gramatyki w sposób naturalny, jak w języku ojczystym.
  • Mnóstwo usystematyzowanych powtórek szybko przynosi efekty, które cieszą ucznia, ale również rodzica.
 
 
 

Nasze metody a nauka szkolna

Niemało jest zapytań od Rodziców, czy możemy pomóc dzieciom z materiałem szkolnym. Tak, pomagamy, wplatając w nasz tok lekcyjny elementy materiału szkolnego, ponieważ zależy nam na całościowym rozwoju naszych Kursantów. Robimy to jednak w ten sposób, aby od razu poćwiczyć ten materiał w konwersacji.