Kids English by Dllab 

  • Metoda bezpośrednia sprawdza się w nauce mówienia już od pierwszej lekcji.  Metoda ćwiczy komunikację bardzo skutecznie, bowiem wymusza pełną atencję i skupienie przy odpowiedzi. Można by porównać sposób nauki tą metodą do przebywania w środowisku obcojęzycznym, kiedy otacza nas mnóstwo nowych fraz i jesteśmy zmuszeni szybko komunikować się z otoczeniem.
  • Nauka tą metodą angażuje tak mocno, że słuchacz szybko dochodzi do poziomu sprawnego porozumiewania się z otoczeniem w języku docelowym. Metoda jest bardzo chwalona przez naszą młodzież, ponieważ pomaga wzbogacić słownictwo, budować całe zdania już od pierwszych zajęć oraz przełamać blokadę przy mówieniu.

 

 

 

 

Repetytorium Ósmoklasisty Pearson Longman

  • Repetytorium ósmoklasisty od Pearson to podręcznik podchodzący do nauki języka w sposób całościowy. Uczy wszystkich sprawności językowych i przygotowuje naszych uczniów do egzaminu ósmoklasisty. Jest to podręcznik sprawdzony i od lat wykorzystywany przez rzesze nauczycieli. 

Nasi uczniowie realizują ten podręcznik od 7 klasy Szkoły podstawowej więc swoją wiedzą językową znacznie wychodzą ponad materiał realizowany w szkołach. 

  • Zawiera 100 % treści odpowiadających podstawie programowej
  • Wiele zadań egzaminacyjnych
  • Banki z funkcjami i środkami językowymi 
  • Materiały dostępne online
  • Mnóstwo arkuszy egzaminacyjnych
  • Treści CLIL łączące naukę języka z poznawaniem otaczającego nas świata

Sprawdź tu: https://www.pearson.pl/jezyk-angielski/katalog/dla-szkol/szkoly-podstawowe/repetytorium-osmoklasisty/#group%3Dlvls%26when%3Dshow0%26tabs%3DtabMain0