Direct English

 Metoda bezpośrednia w nauce osób dorosłych sprawdza się rewelacyjnie. Nasi słuchacze chwalą sobie zajęcia, ponieważ metoda uczy skutecznie komunikacji i porozumiewania się . Pozwala uczyć się całych zdań i struktur bez uciążliwego tłumaczenia sobie pojedyńczych słów. Bezpośrednia metoda nauczania jest polecana głównie osobom chcącym w krótkim czasie nauczyć się podstaw języka obcego. Zaletą jest to, że uczący się szybciej zaczyna myśleć   w języku obcym, niż osoba ucząca się systemem tradycyjnym.

Wplatamy w zajęcia materiał, który ćwiczy sytuacje dnia codziennego.  Po kursie będziesz potrafił:

  • złożyć zamówienie w restauracji 
  • odnaleźć się na lotnisku 
  • umówić się na wizytę u lekarza 
  • inne sytuacje też Cię nie zaskoczą

 

Więcej o metodzie bezpośredniej  znajdziesz tu: https://www.youtube.com/watch?time_continue=8&v=Yb_72FxdiP0&feature=emb_logo

Platforma learningowa dostępna za jedyne 49,90 na rok nauki; wspiera i rozwija umiejętności językowe. Sprawdź tu: http://www.dllab.eu/pl/language-hub