Krótki poradnik wyboru szkoły językowej

Dlaczego my?

Jak wybrać właściwą szkołę?

Wybór właściwego miejsca dla naszego dziecka lub dla siebie to czasami trudna decyzja. To, co przemawia za dobrą decyzją to kilka bardzo ważnych aspektów.

Więc dlaczego Meritum?

Wykwalifikowana kadra

Nasze lektorki mają przygotowanie lingwistyczne, pedagogiczne i metodyczne. Mówimy tu o studiach filologicznych.

Doświadczenie w nauczaniu

Duże doświadczenie w nauczaniu sprawia, że nasze nauczycielki prowadzą świetne i merytoryczne zajęcia.

Przyjazna atmosfera

Atmosfera 🙂 jest genialna, dlatego nasi kursanci robią szybkie postępy i nie mogą doczekać się następnych zajęć. Wiadomo, brak stresu to większa otwartość na naukę.

Indywidualnie dobrane metody i materiały

Metody i materiały na zajęcia dobieramy po wnikliwej rozmowie. Nasze kursy są szyte na miarę i tym się szczycimy!

Przeszkoliliśmy już setki kursantów

Rok rocznie wypuszczamy na wakacje kilka setek słuchaczy, którzy niezmiennie wracają do swoich ulubionych Pań i zajęć.

0 SŁUCHACZY

mieliśmy przyjemność uczyć od powstania Szkoły w 2010

0 LAT

doświadczenia w nauczaniu języków obcych

Zdawalności na różnego rodzaju egzaminach.
Z nami masz pewność!