• meritum.szkola@wp.pl
  • 74-300 Myślibórz, ul. Spokojna 22 lok. 101-104

Dlaczego my

Krótki poradnik wyboru szkoły językowej

Wybór właściwego miejsca dla naszego dziecka lub dla siebie to czasami trudna decyzja.

To, co przemawia za dobrą decyzją to kilka bardzo ważnych aspektów.

• wykwalifikowana i doświadczona kadra nauczycieli
  • świetna atmosfera na zajęciach
  • elastyczność w doborze materiałów
  • elastyczność w terminach zajęć, gdy dziecko ma inne hobby, z którego nie chce rezygnować, a my wiemy, że języki są ważne
Teenager people at the national flags board

Więc dlaczego Meritum?

Nasze lektorki mają przygotowanie lingwistyczne, pedagogiczne i metodyczne.  Mówimy tu o studiach filologicznych.

Duże doświadczenie w nauczaniu sprawia, że nasze nauczycielki prowadzą świetne i merytoryczne zajęcia.

Atmosfera 🙂 jest genialna, dlatego nasi kursanci robią szybkie postępy i nie mogą doczekać się następnych zajęć. Wiadomo, brak stresu to większa otwartość na naukę.

Metody i materiały na zajęcia dobieramy po wnikliwej rozmowie. Nasze kursy są szyte na miarę i tym się szczycimy!

Przeszkoliliśmy już setki kursantów

Rok rocznie wypuszczamy na wakacje kilka setek słuchaczy, którzy niezmiennie wracają do swoich ulubionych Pań i zajęć.

słuchaczy mieliśmy przyjemność uczyć od powstania Szkoły w 2010
lat doświadczenia
Zdawalności na różnego rodzaju egzaminach. Z nami masz pewność!

Social

Zapraszamy do polubienia nas w social media.

© 2019 Meritum. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Web by blatni.pl